Servis ve Koruyucu Bakım

Teknolojiyi yakın takip etmek ve bilişim sistemlerinin size sunduğu hıza ve kaliteye kavuşmak için uygun çözümler ve maliyetler, değişimi yönlendiren, çağın sunduğu imkanların kapılarını açan, iş süreçlerini ciddi planlamalar ile kısaltarak maliyeti en aza indiren bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Fabrikalardaki elektrikli makine veya sistemlerin güvenilir ve verimli olarak kullanılabilirliğinin arttırılması, bakım harcamalarının maliyetlerinin minimize edilmesi, öngörülmeyen kayıpların saptanması ve fizibilite çalışmalarının yapılması hizmetleri.

PLANLI (ÖNLEYİCİ) BAKIM HİZMETİ

İşletmelerinizde bulunan makine, tezgah ve tesislerinizin uzun süreler problemsiz olarak çalışmasını sağlamak üzere düzenlenmiş hizmettir.

PLANSIZ (7/24 ACİL MÜDAHALE) BAKIM HİZMETİ

İşletmelerinizde bulunan Orta Gerilim Anahtarlama Elemanları, Orta Gerilim Sekonder Sistemleri, Transformatörler, Ana Dağıtım Panelleri, Kompanzasyon Sistemleri ve Scada Enerji İzleme & Raporlama Sistemlerinin 365 gün 24 saat müdahale hizmetidir.

  • Trafo Bakım Onarım
  • Enerji Alt Yapı Bakım Onarım
  • Enerji Pano Bakım Onarım

 

PROJE DANIŞMANLIĞI

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek, müşteri yelpazesini yetkinlik ve güvenilirlik ilkeleriyle genişletebilmek üzere ihtiyaçları en kaliteli şekilde karşılayacağı yöntemleri gözden geçirerek sürekli iyileştiriyoruz. Ayrıca zamanında teslim ve etkin proje  yönetiminden de taviz vermiyoruz.

PROJE UYGULAMA

Uygulama aşamasına gelmiş projelerin  cihaz, malzeme temini, kablolama ve alt yapı hizmetlerinin yapılması;sistem ile ilgili test ve devreye alma işlemlerinin tamamlanması, eğitimlerin verilmesi ve projenin hizmete sunulması. 

TEKNİK SERVİS VE BAKIM

Green Elektrik Enerji sürekliliğe ve takibe verdiği önemle tüm elektrik ve enerji sistemlerinde yanınızdadır. 

 

YENi NESiL PROAKTiF ELEKTRiK SERViS DESTEK HiZMETLERi

YENi NESiL PROAKTiF ELEKTRiK SERViS DESTEK HiZMETLERi 

ENERJi ELEKTRİK KALİTESİ ANALİZ RAPORU